Havale/EFT ödemelerinizde ekstra %10 indirim fırsatı!

S.S.S

 • Elektronik Sigara ile sigarayı nasıl bırakabilirim 

Başlangıç olarak orta veya yüksek seviyede nikotin içeren e-likit ile başlayıp 1-2 ay sorasında düşük nikotinli likitlere geçmelisiniz. 3-4. ayın sonunda ise nikotinsiz e-likit alıp, 1 ay kullanın ve bırakın. Bu süreler kişilere göre değişiklik gösterebilir. 

 • Elektronik sigara neden esigarasiparis.com'dan alınır?

Sitemizdeki tüm ürünlerin özellikleri ve teknik bilgileri,  elektronik sigara setlerinin detaylı paket içerikleri ve resimleri, tüm setlere ait yedek parça ve dolum sıvısı temini ziyaretçilere detaylı olarak sunulmuştur. Tüm esigaraların parça garantileri mevcuttur. Alışveriş öncesi ve sonrası tam destek ile esigarasiparis.com, müşterilerine olumsuz süprizler yaratmaz. Dilerseniz ürünlerinizi mağazamız'dan teslim alabilirsiniz.

 • Elektronik sigara modeli seçerken nelere dikkat etmeliyim?

Gerçek sigara görünümü ve boyutlarına önem veriyorsanız Joyetech 510cc veya  Delirium Slim Swiss 2 vb. modelleri seçebilirsiniz. Bu seçimin estetik olarak avantajları olmasının yanında çabuk şarj bitmesi ve yeterli buhar üretmemesi gibi dez avantajları vardır.

Kalem tarzı elektronik sigaralar, günümüzde oldukça gelişerek, yeterli buhar üretimi, uzun pil süreleri ve likit akıtmasını engelleyen tasarımları ile fiyat, performans açısından oldukça avantajlı olmasının yanında pillerinin değiştirilemiyor olması küçük'te olsa bir dez avantaj oluşturmaktadır.

Mod tarzı, voltaj ve ısı ayarı yapılabilen elektronik sigaralar, günümüz teknolojisinin ulaştığı en yüksek teknolojidir. Bu ürünler değiştirilebilir 18650 tip pilleri, geniş bir ürün yelpazesi sunan 510 tip atomizer seçenekleri, uzun süre sarj dayanıklılığı ile elektronik sigara ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayacaktır. Tek dez avantajları, diğer elektronik sigaralardan daha pahalı olmalarıdır.

Satışını yapmış olduğumuz tüm e-sigara modellerin'de tatmin edici tat ve yüksek buhar verimi alarak, gerçek sigara içim hissi edinir ve rahatlıkla sigarayı bırakabilirsiniz.

 • Elektronik sigaram likit sızdırıyor, ne yapabilirim?

Öncelikle pilinizde yeterli enerji olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Tankızın parçalarının doğru monte edildiğinden emin olmalısınız, Parçalarda deformasyon veya kopma varmı kontrol edin, Mod kullanıyorsanız seçmiş olduğunuz coil'e göre ayar yapmalısınız. Mutlaka orjinal e-likit kullanmalısınız.

 • Elektronik sigara'nın tüketilen parçaları nelerdir ve ne kadar sürede tüketilir?

- E-likit: Elektronik sigara'nın dolum sıvısıdır ve 1 adet 10ml şişe 7 paket sigara ile denk olduğundan ortalama 1 hafta'da tüketilir. Bu ürün 30ml olduğunda tüketim 21 gün civarında olacaktır 

- Atomizer Coil (başlık) : Elektronik sigara atomizerleri ortalama 1-2 ay süreç sonrası performansını yitirir, kullanıma devam edilebilir fakat ilk kullanımdaki performans istenilir ise yeni atomizer kullanılmalıdır.

- Kartuş: Likit saklayan içerisinde pamuk bulunduran kartuşların adeti 1 ay kullanılabilir. Tank sistem içerisinde pamuk bulunmayan ve sadece likit saklayan kartuşlar ise sınırsız müddet kullanılabilir.

- Batarya/Pil: Elektronik sigara bataryaları 600 kez sarj ömrüne sahiptir. İnce tip esigaralar daha sık şarj edileceğinden ortalama 12 ay, kalın tip esigara pilleri ise ortalama 2 sene kullanılabilirler. Mod tip elektronik sigaralar'da genel olarak 18650 tip piller kullanılmaktadır ve 2 yıl yüksek performans göstermektedirler.

 • Neden yetersiz duman verimi alıyorum 

Pilini şarj durumunu kontrol edin. 

Direk atomizör (coil)'e 2 damla likit dökün ve bu şekilde yeniden deneyin. 

Mod tipi elektronik sigara kullanıyorsanız kullanmış olduğunuz coil'e göre doğru ayar yapmalısınız, kontrol edin.

Yukarıda belirtilenleri uyguladıktan sonra düşük duman seviyesi devam ediyor ise atomizörünüzün ömrü tükenmiş demektir ve yeni atomizör veya kartomizör almanız gerekir.

 • 0,11,16 ve 24 mg dışında farklı seviyede E-Likitlere sahip olabilirmiyim

Evet, 0mg (nikotinsiz) E-Likitlerimiz ile nikotinli E-Likitleri birleştirerek farklı seviyede kullanabilirsiniz. 

Örn: 0mg E-Likitinizden 1 damla ve 16mg E-Likitinizden 1 damla atomizörünüze veya kartuşunuza damlatarak 8mg seviye olarak kullanabilirsiniz.

 • Atomizörüm neden ısınıyor 

Elektronik sigaralardan arka arkaya sertçe ve uzun nefes çekilirse veya atomizörler kuru kullanılırsa bu durum oluşabilir. Isınmış olan atomizörünüzü 1 dakika dinlendirin ve yeniden kullanmaya başlayın.

 • Ön Led ışık veya düğme ışığı neden yanıp sönme yapıyor 

Bu durum ile karşılaşıldığında ya piliniz bitmiştir yada arka arkaya normal kullanımdan fazla nefes çekildiğinden elektronik sigaranız ortalama 1 dakika dinlendirilmesi gerektiğini uyarıyor demektir.

 • Neden boş pilim şarj başlangıcında dolu uyarısı(yeşil ışık) veriyor 

Boş pilinizi sarj aparatına taktığınızda, sarj aparatiniz dolu pil uyarısı veriyorsa, pil ile sarj aparatı birleşim noktalarına kir, toz veya likit bulaşmıştır. Bu durumda hem pil hem de sarj aparatının birleşim noktalarını temizledikten sonra tekrar deneyin.

 • Kimler Nikotin içeren Elektronik sigara likidi kullanmamalı !

18 Yaşında küçükler, Sigara bağımlısı olmayanlar, Hamile bayanlar, Kalp ve damar hastaları.